Буклет допоможе вчителям, шкільним психологам, соціальним педагогам та іншим освітянам налагодити партнерство та поінформувати батьків про зусилля школи у реалізації програм профілактичної освіти, зокрема, програм статевого виховання, а також залучити батьків до діалогу та участі у таких програмах на рівні школи або громади. Публікація привертає увагу батьків до питань статевого виховання та репродуктивного здоров’я дітей та підлітків, допомагає краще зрозуміти потреби, труднощі та ризики, з якими стикаються їхні діти у період дорослішання, а також підкреслює важливість спілкування з власними дітьми на теми статевого розвитку та взаємин.

На сторінках цього буклету батьки й вчителі знайдуть корисну інформацію:

  • про головні етапи психосексуального розвитку дитини;
  • про особливості статевого розвитку й поведінки в різні вікові періоди;
  • про способи запобігання ризикованій поведінці дітей і підлітків;
  • про медичні аспекти збереження репродуктивного здоров’я та наявні медичні послуги для підлітків та молоді.

Буклет також містить інформацію про додаткові ресурси, що допоможуть батькам підвищити обізнаність з питань статевого дозрівання та репродуктивного здоров’я, а також про організації та установи, до яких можна звернутися за консультацією і підтримкою.

 

Завантажити Буклет 

 

Видання четверте доповнене. Буклет розроблений БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки института Юнеско по информационным технологиям в образовании з використанням матеріалів рубрики «територія TEENS» – спільної ініціативи Бюро Юнеско в образовании та редакції журналу «PSYCHOLOGIES».

You may also like