До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Команда проєкту «Удосконалення каскаду лікування ВІЛ для ключових груп населення шляхом диференційованого виявлення нових випадків та залучення до лікування, нарощення потенціалу ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та стратегічної інформації в Україні» підготувала другий випуск буклету «Стратегічна інформація щодо ВІЛ/СНІДу в Україні».
У зрозумілій формі можна ознайомитись з актуальною інформацією щодо ВІЛ/СНІДу та ключових груп населення в Україні для подальшого використання її у роботі.
Видання буде корисним для фахівців НУО, державних структур і медичних закладів у плануванні своєї діяльності та використанні доказової бази для ухвалення рішень та подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в нашій країні.
В другому випуску читайте про:
- Бар’єри та фасилітатори тестування на ВІЛ-інфекцію серед людей, які вживають ін’єкційні наркотичні речовини.
- Якісне дослідження щодо користування людьми, які вживають ін’єкційні наркотичні речовини, та чоловіками, які мають секс з чоловіками, послугами сімейних лікарів.
- Якісне дослідження поведінки людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Поведінка людей, які вживають наркотики ін’єкційним шляхом.
- Оцінка чисельності ключових груп, груп-містків та інших категорій населення в Україні, 2020: метод масштабування соціальних мереж («The Network Scale Up Method»).
- Впровадження проєкту REAct в Україні: виявлені порушення прав ключових груп в контексті ВІЛ/ТБ та реагування на них.
- Ефективність програми лікування вірусного гепатиту С для уразливих груп населення в умовах обмежених ресурсів України.
- Кількісне дослідження ризику та чинників повторного інфікування вірусного гепатиту С після досягнення СВВ12.
- Хто з ЛВІН вибуває з програми замісної підтримувальної терапії в Україні та чому.
- Реальний вплив дозування препаратів методану та бупренорфіну на утримання в програмі ЗПТ.
- Роль доступу до інтегрованих послуг на сайтах ЗПТ у досягненні цілей 90-90-90 серед ЛВІН в Україні.
Буклет для ознайомлення та завантаження за посиланням.