Фонд «Надаємо дітям силу» (Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę)  3 червня  запрошує відвідати онлайн щорічний «Digital Youth Forum».

Digital Youth Forum присвячений освіті у сфері безпечного, креативного та позитивного використання Інтернету та нових технологій.

Форум організовується в Польщі вже протягом 6 років і щороку дуже добре сприймається молоддю та викладачами. Слухаючи дорослих експертів та однолітків, які творчо використовують Інтернет, учні під час дистанційної участі у заході матимуть можливість отримати натхнення та отримати конкретні знання.

Хто може взяти участь у DYF?

Це захід, орієнтований на учнів віком 13-18 років. Цього року, враховуючи участь українських учнів, які перебувають у Польщі, та учнів в Україні, весь захід буде перекладено українською мовою.

Як взяти участь у DYF онлайн в Україні?

Участь у DYF безкоштовна. Учителю достатньо зареєструвати свій клас за допомогою анкети на сайті. Подія транслюватиметься на digitalyouth.pl – розпочнеться о 9:00 за польським часом, тобто о 10:00 за Києвом.

Трансляцію можна дивитися разом із учнями в класі на екрані або в рамках дистанційного навчання (учні дивляться трансляцію на digitalyouth.pl, а також зв’язуються з викладачем та класом на освітній платформі, яку вони використовують щодня).
Програма DYF, окрім презентацій, передбачає перерви на короткі дискусії (у класі чи через освітню платформу).

You may also like