НДСЛ «Охматдит» МОЗ України 26 січня 2023 року проведе Конгрес «Діти і війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу» за участі провідних психологів, науковців, лікарів України та гостей з США, Латвії, Литви, Великобританії та інших країн.
Будуть висвітлені питання сучасного уявлення першої психологічної допомоги дітям з воєнною травмою, дітям переселенцям, які знаходились в окупації, профілактики та лікування ПТСР, ресурси психологічної інтервенції для роботи фахівців з психологічною воєнною травмою. Також провідними національними та міжнародними науковцями різних галузей медицини–психіатрами, психологами, фізичними терапевтами, педіатрами, неврологами, кардіологами, лікарями сімейної медицини буде висвітлено практики про причини і розвиток загальносоматичних захворювань та їх проявами в психології, міждисциплінарний погляд фахівців на складні клінічні ситуації, особливості лікування, профілактики та реабілітації.
Також серед питань та тем  Програми – наступні:
  • Ранні наслідки війни для психічного здоров’я дітей в Україні: результати дослідження дітей та їх батьків в Україні.
  • Персоніфікований підхід до терапії та реабілітації дітей зі стрес емоційними розладами військового часу.
  • Медико-психологічна підтримка лікарів-психологів в умовах війни.
  • Вплив психічної травматизації та перебіг розладів нейророзвитку (РАС, РДУГ) у дітей.
  • Особливості психіатричної та психологічної допомоги.
  • Стратегії заспокоєння дітей з аутизмом та РДУГ під час стресу.
  • Ранні несприятливі дитячі переживання та захисні механізми.
  • Емоційний стан дітей, які зазнали впливу воєнних факторів на окупованій території.
  • Результати проведення тренінгів; Навчання технік зцілення; онлайн та офлайн з українськими підлітками. Робити можливе!
Конгрес буде проведено в онлайн та офлайн форматі.
Участь у заході передбачає отримання Сертифіката учасника – 5 балів БПР, усна доповідь – 30 балів БПР, які зараховуються при атестації відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 No 446.
Реєстрація на подію за посиланням:
Трансляція буде вестись за посиланням: https://youtu.be/Ma9twYMAMo0
Місце проведення: Premier Palace Hotel Kyiv бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01024, Україна.
Початок реєстрації о 8:00.
Секретаріат: Анопрієнко Олена Василівна  +38050-385-79-61; Гура Андрій Олександрович +38096-697-87-19.
medpsychologicalcenterohmatdyt@gmail.com
Організатор Конгресу:
Контакти: 01135, м. Київ, вул. В.Чорновола , 28/1, НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, Тел./факс.: +38(044)2369861; 2360612, е-mail: ohmadet.asy@gmail.com
Конгрес відбудеться за підтримки МОЗ України, Фундації «Фонд дитячої лікарні» Латвії, Асоціації дитячих лікарень України.
Партнер конференції — Premier Palace Hotel Kyiv, який гостинно приймає учасників конференції і бере на себе усі організаційні витрати завдяки підтримці Віліса Дамбінса – латвійського інвестора й акціонера Premier Palace Hotel Kyiv та його дружини Лієне Дамбіна, засновниці й керівниці фонду дитячої лікарні в Ризі, латвійського ресурсного центру ментальної і психологічної підтримки для дітей та підлітків.
Для учасників конгресу та слухачів участь безкоштовна.
Photo by Caleb Woods on Unsplash

You may also like