• Україна
  • Білорусія
  • Молдова
  • Грузія
  • Азербайджан

Проект «Оцінка епідемії ВІЛ в м. Запоріжжі: картування ключових груп ризику та послуг для них»

Загальна мета проекту полягала в проведенні оцінки місць перебування, чисельності та типології підлітків груп ризику (ПГР) та інших уразливих молодих людей в міських районах міста Запоріжжя. У цілях цього дослідження до ПГР було віднесено ключові групи високого ризику щодо інфікування ВІЛ, а саме жінки секс-бізнесу (ЖСБ) та особи, які вживають ін’єкційні наркотики (ОВІН), причому особлива увага приділялася особам у віці 15-24 років. Інші категорії уразливої молоді були об’єднані у групу “вуличної молоді” (ВМ) – молодих людей, які живуть або працюють на вулиці.

Окрім картування та підрахунку чисельності зазначених груп, в рамках проекту досліджувалася природа статевої поведінки, моделі вживання наркотиків та мережі всередині цих груп. Проект також намагався з’ясувати специфіку звернень за медичною допомогою та виявити потреби ЖСБ, ОВІН та вуличної молоді, а також визначити послуги, що наразі є доступними для представників цих груп.

Дослідження виконувалося УІСД імені О.Яременка на замовлення ЮНІСЕФ у співпраці з Міжнародним центром інфекційних захворювань (м. Вінніпег, Канада) та Центром глобального громадського здоров’я Університету Манітоби, Канада.

2013 рік: Проект «Оцінка епідемії ВІЛ»

Проект «Оцінка епідемії ВІЛ»
Проект «Оцінка епідемії ВІЛ»
Проект «Оцінка епідемії ВІЛ» Проект «Оцінка епідемії ВІЛ в м. Запоріжжя: картування ключових груп ризику і послуг...
Size6.04 MB
Downloaded20 times
Last Updated28.03.2016
Скачать