ЮНІСЕФ спільно з ГО «Дівчата» започаткував проєкт «Здоров’я без сорому», спрямований на підвищення обізнанності із протидії поширення COVID-19 та менструальної гігієни.

Мета проєкту – надання достовірної інформації у легкій інтерактивній формі через інформаційні сесії у загально-освітніх закладах.

З метою забезпечення ширшого доступу підлітків до цього проєкту, ЮНІСЕФ та ГО «Дівчата» запрошують учителів на методичний тренінг з висвітлення теми протидії поширення COVID-19 та підвищення обізнанності із менструальної гігієни через проведення тематичних уроків «Здоров’я без сорому».

Після проходження тренінгу учителі будуть кваліфіковані для проведення уроків «Здоров’я без сорому» у навчальних закладах самостійно та отримають дипломи від ЮНІСЕФ. Тренінг відбуватиметься онлайн за участі експертів ЮНІСЕФ та ГО «Дівчата», що мають досвід у проведенні відповідних уроків у навчальних закладах країни.

Участь у тренінгу безоплатна. Для подачі заявки на участь, потрібно заповнити Google-форму за посиланням: https://bit.ly/3zkGy6F

У разі, якщо форма з якихось причин не відображається коректно, запит на реєстрацію можна подати на електронну пошта ГО «Дівчата» godivchata@gmail.com.

Розклад методичних тренінгів для вчителів (оберіть одну, найзручнішу для вас дату):

  • 16 вересня 11.00-14.00 (реєстрація відкрита до 13 вересня включно)
  • 30 вересня 11.00-14.00 (реєстрація відкрита до 27 вересня включно)
  • 5 жовтня 15.00-18.00 (реєстрація відкрита до 1 жовтня включно)
  • 18 жовтня 15.00-18.00 (реєстрація відкрита до 14 жовтня включно)
  • 28 жовтня 11.00-14.00 (реєстрація відкрита до 25 жовтня включно)

Кожен участник може пройти тренінг лише один раз.

Проєкт створено за фінансової підтримки уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Джерело: https://www.unicef.org

You may also like