24 червня 2021 року Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань» підтримала проведення онлайн-секції «Культура демократії в закладі дошкільної освіти» в межах щорічної підсумкової конференції Програми «Демократична школа: 5 років партнерства задля реформ» за участі Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та  за підтримки партнерів.

Експертами онлайн-секції стали:

Інна Горбенко, експертка програми «Демократична школа», співзасновниця закладу дошкільної освіти «Сад можливостей ЩастяKids» і Тамара Ільченко, директорка закладу освіти «ГімназіяА+», експертка з питань дошкільної освіти.
Модераторкою заходу стала Олена Глоба, експертка програми «Демократична школа», координаторка Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».
Ключові питання: Чи потрібно враховувати ініціативи дітей та їхніх батьків для розвитку дитячого садка як демократичної спільноти? Чи має допомогти дітям дошкільна освіта усвідомити та прийняти цінності та принципи демократичного громадянства? Також говорили про дошкільну освіту: демократію, цінності, участь дітей, партнерство.
Дивіться про це у відео за посиланням.
Photo by Unsplash.

 

You may also like