Бот з штучним інтелектом на ім’я Флоранс допоможе вам кинути курити.

Вона як віртуальний медик працює цілодобово і без вихідних.

Флоранс готова в будь-який момент надати консультацію всім, хто твердо вирішив покінчити зі шкідливою звичкою – пристрастю до тютюну.

Знімок екрана о 12.04.36

Демовідео дивіться тут.

Сьогодні в світі налічується 1,3 млрд курців.

Багато з них хочуть кинути палити, але їм не вистачає необхідної підтримки. Ситуація ускладнилася у зв’язку з пандемією COVID-19. Адже багато консультаційніх служб, до яких люди зазвичай звертаються, були змушені призупинити свою роботу.

Для сприяння вирішенню цієї проблеми в ВООЗ в партнерстві з Soul Machines, Amazon Web Services і Google Cloud розробили бота зі штучним інтелектом на ім’я Флоранс. Вона готова простягнути руку допомоги тим, хто вирішив відмовитися від куріння під час пандемії.

Інтернет-консультант працює в режимі онлайн і готова надати необхідну підтримку бажаючим подолати як фізичну, так і психологічну залежність від тютюну.

У Флоранс завжди є час для того, щоб поговорити з вами саме тоді, коли вам особливо потрібна допомога. Віртуальна помічниця запрограмована на проведення декількох коротких бесід з клієнтом з використанням голосових або текстових меседжів. Вона допомагає зробити перші кроки на шляху до відмови від тютюну, вселяє в своїх співрозмовників впевненість в можливості досягти мети, а потім пропонує індивідуальну стратегію відмови від куріння.

Флоранс знайомить своїх пацієнтів з рекомендованими ВООЗ програмами, з безкоштовними телефонними лініями, що допомагають відмовитися від куріння, з додатками і службами обміну текстовими повідомленнями, доступними в їх країні. На відміну від чат-ботів, Флоранс відразу дає емоційні відповіді в реальному часі, вона підбадьорює співрозмовника не тільки словами, а й мімікою свого обличчя.

«Дівчина» здатна обробляти звукову, візуальну і текстову інформацію, яку вона отримує в ході спілкування. При цьому дані, якими клієнти діляться з Флоранс, в системі не збираються і не зберігаються.

Флоранс говорить поки тільки по-англійськи, але незабаром вона «опанує» також арабським, іспанською, китайською, російською та французькою мовами. Флоранс, вторячи ВООЗ, нагадує всім, що відмова від куріння важливий як ніколи, оскільки у курців вище ймовірність розвитку важкої форми COVID-19.

У країнах Європи курять приблизно 12 відсотків дівчаток у віці 13-15 років, що набагато вище середньосвітового показника, який дорівнює 8 відстокам.

Масштаби пристрасті жінок до тютюну ще вище,ніж у чоловіків.

Але варто зазначити, що згідно з даними дослідження в Україні – досвід куріння сигарет є більш розповсюдженим серед хлопів (56,2%), ніж серед дівчат (45,1%)

Джерело: news.un.org

Дивіться також:

Четвертий вебінар Олени Мєшкової з серії «Медичні послуги, дружні до підлітків і молоді»

Професійна допомога у припиненні табакокуріння. Посібник.

«Вплив вейпів на здоров’я підлітків» – другий вебінар Марафону здорових практик 2020

You may also like