• Тестування підлітків на ВІЛ
  • Навчальний курс з питань ТБ/ВІЛ
  • Курс Уроки Зменшення Шкоди
  • Курс «Стратегічне планування»

Пройдіть курс на тему «Тестування підлітків на ВІЛ», з допомогою якого Ви зможете вивчити методику поетапного поведінкового консультування. Ця методика направлена на зменшення ризикованої поведінки, особливо у підлітків. Ефективність методики проявляється у досягненні стійких змін у поведінці підлітків, оскільки враховуються чинники, котрі впливають на поведінку кожної молодої людини.

Програма ІКСАТ (Інтегрована Комп’ютерна Система Адаптації і Тренінгу) – це прикладний інструмент, створений для реалізації стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ щодо комплексного ведення хвороб в дитячому віці. Навчальний модуль «Тестування підлітків на ВІЧ» був розроблений Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка при технічній підтримці Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Ви можете навчатися самостійно або зареєструватися як викладач і відстежувати успішність проходження курсу Вашими учнями. При реєстрації в якості викладача використовуйте префікс uax.

Пройти навчання

Успішного навчання!

Представляємо до вашої уваги навчальну програму з питань ТБ / ВІЛ для навчання фахівців державних і неурядових організацій, які надають послуги уразливим групам населення. Метою даної програми є надання інформації про туберкульоз та ВІЛ-інфекцію, в тому числі загальні знання про ознаки та симптоми, методи діагностики, лікування і профілактики.

Пройти навчання

Дана навчальна програма розроблена в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», який реалізує МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) і фінансує Міністерство закордонних справ Королівства Нідерландів, за технічної підтримки консультантів Королівської Нідерландської Центральної Асоціації з профілактики та боротьби з туберкульозом (KNCV).

Цей навчальний курс призначений для індивідуальної та групової підготовки соціальних працівників щодо профілактики ВІЛ і допомоги ВІЛ-позитивним людям. В ньому представлено матеріали з основних питань, з якими стикаються представники уразливих до ВІЛ груп населення та люди, що живуть з ВІЛ. Ці питання висвітлюються з точки зору стратегії Зменшення Шкоди – ключової стратегії впливу на епідемію ВІЛ/СНІД у світі.

Зміст курсу розроблено з урахуванням потреб соціальних працівників ВІЛ-сервісних організацій, які зазвичай не мають базової освіти з соціальної роботи та/або спеціальної медичної освіти. Посібник містить матеріали, які є базою сучасної соціальної роботи в сфері ВІЛ/СНІД, а також охоплює основні медичні аспекти ВІЛ/СНІД і наркозалежності. Вивчивши ці матеріали, соціальні працівники одержать спеціальні знання, необхідні для кращого розуміння проблем клієнтів і своєчасного реагування на їхні актуальні потреби.

Проблеми клієнтів у цьому навчальному посібнику представлено у вигляді «уроків», які містять інформаційну (теоретичну) частину та питання для самоконтролю (тести та «ключі» до них). Кожен з уроків представлено у вигляді обов’язкового мінімуму знань з тієї чи іншої теми. Усі уроки розділяються на 2 рівні.
Перший рівень – це базовий рівень, який дає огляд тем, пов’язаних з соціально-медичним компонентом надання послуг у проектах зменшення шкоди.
Другий рівень – це уроки, які надають інформацію щодо основних аспектів соціальної роботи з сім’ями та особами, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Теми обрано з урахуванням специфіки проектів, що реалізуються на поточний момент МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Наприкінці цього посібника наведено список рекомендованої літератури з кожної з них. Очікується, що він стане супутником соціальних працівників ВІЛ-сервісу та настільною книгою організаторів соціальної роботи в сфері ВІЛ/СНІД.

Пройти навчання

Автор ідеї: Людмила Шульга

Авторський колектив: Людмила Шульга, Анатолій Волик, Наталія Нагорна, Ольга Бургай, Тетяна Горячева, Валентина Павленко, Тетяна Дешко, Марина Варбан, Олександра Оксенюк, Наталія Тюленева, Мирослава Дебелюк, Наталя Двінських, Захедул Іслам, Метт Кертіс, Лучано Колонна, Олександр Лебега, Стас Науменко, Ірина Нерубаєва, Микола Павелко, Ірина Ромашкан, Костянтин Талалаєв, Федір Устинченко, Сергій Філіппович, Олександра Даценко, Андрій Храпаль, Олена Єсипенко, Олена Андрухович, Наталя Романова.

Рецензент: Олена Кульбах, лікар-епідеміолог Одеського міського Центру профілактики і боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІД

Редактори: Людмила Шульга, Анатолій Волик, Наталія Нагорна

Коректор: Валентина Божок

Розглядаючи реальні приклади, ви навчитеся аналізувати переваги та слабкі місця вашої організації, а також дізнаєтеся, як знайти власну нішу.

Девід Перріш – фахівець у галузі культурних і креативних індустрій – розповість, як зберегти баланс.

Курс містить 5 лекцій, які можна прослухати за півгодини. У ньому ви дізнаєтеся про класичні та авторські методики побудови стратегії. Пройшовши короткий тест, ви отримаєте сертифікат.

Пройти навчання

Успішного навчання!