Міністерство освіти і науки України спільно з фінським проєктом “Навчаємось разом”+ проєктом ЄС проводять опитування щодо очікування українців від учителів, їхніх компетентностей та якостей і вмінь організувати освітній процес, будувати взаємини з учнями та батьками, які викладають за новими освітніми стандартами.

Пройти його можна за цим посиланням.

Опитування анонімне та містить такі запитання:

  • Якою мірою вчителі впливають на запровадження нових стандартів навчання, порівняно з іншими учасниками освітнього процесу?
  • Наскільки для них важливо вміти вибудовувати взаємини з учнями та батьками?
  • Що є найбільш визначальним для створення безпечного і здорового освітнього середовища, розкриття учнівського потенціалу, врегулювання конфліктів і запровадження інновацій в освітній процес?

Ці та інші запитання допоможуть окреслити ті компетентності та якості, якими, на думку українців, мають володіти сучасні вчителі. 

Зокрема, опитування покликане дізнатись думки учнів та їхніх батьків.

Воно складається з двох блоків:

  • Ставлення до змін у системі освіти, а також очікування від реформи та учителів.
  • Демографічний блок, який має відобразити загальний портрет аудиторії та її очікування, залежно від різних демографічних характеристик.

Опитування проводять в межах кампанії «Класний вчитель», мета якої – показати зміни, які відбуваються в системі української шкільної освіти, а також те, як змінюються представники головної її рушійної сили – вчителі.

Джерело

You may also like