Цей посібник розроблено для працівників закладів загальної середньої освіти, з метою посилити роль у профілактиці неінфекційних захворювань та зміцненні здоров’я учнів у співпраці з закладами охорони здоров’я та представниками громади.

Посібник містить інформацію про чинники ризику розвитку неінфекційних захворювань та загальношкільний підхід до їх профілактики у закладі освіти, а також рекомендації з формування навичок здорового способу життя та забезпечення ефективних комунікацій з учнями, вчителями і батьками. Матеріали посібника апробовані на базі пілотних закладів освіти у м. Києві, Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській, Полтавській та Харківській областях.

Посібник розроблений Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках виконання освітнього компоненту спільного Проекту Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), Міністерства освіти і науки України (МОН) та Всесвітньої орга- нізації охорони здоров’я (ВООЗ) «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні», реалізованого за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

You may also like