19 листопада 2020 року, у четвер, об 11 годині за київським часом відбудеться Національна онлайн-презентація Міжнародного звіту в межах дослідницького проєкту «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин» (ESPAD: The European School Survey Project on Alcohol and Other Drugs), офіційна презентація якого відбулась 12.11.2020 року.

Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка, як дослідницька команда проєкту ESPAD в Україні, запрошує до обговорення місця України в порівнянні з іншими європейськими країнами за основними показниками ризикованих поведінкових практик.

Щоб взяти участь в онлайн-презентації, заповніть цю форму реєстрації. Посилання до трансляції Ви отримаєте на імейл, який вкажете в цій формі.

Трансляція відбудеться онлайн на платформі Zoom. Якщо у вас немає Zoom, будь ласка, встановіть його завчасно. Знайти деталі щодо встановлення програми можна тут.

Якщо у Вас виникли питання щодо участі у заході, Ви можете їх поставити, надіславши нам листа за цим імейлом: knowledgecenterua@gmail.com

 

You may also like