Сьогодні діти досить рано починають задавати питання про секс або демонструвати прояви сексуалізірованние поведінки. Не кожен дорослий може дати дитині розгорнутий (вичерпний) відповідь на тему сексу і зрозуміти, чи є ранні прояви дитячої сексуальності нормою для того чи іншого віку. Фахівці, що працюють з підлітками, також регулярно стикаються з проявами сексуалізірованние поведінки своїх клієнтів. У ході цього заняття ми приділимо увагу наступним моментам:

  • поведінка, яка виходить за межі норми для кожної вікової групи (нав’язлива мастурбація, сверхінформірованность, гра в секс і т.д.);

  • причини виникнення сексуалізірованние поведінки у дітей та підлітків;

  • сексуальне насильство як причина формування сексуалізірованние поведінки дітей та підлітків;

  • правила поведінки в Центрах по відношенню до дітей, які піддавалися сексуальному насильству або самі були сексуальними агресорами.

Спікер: Любов Лоріашвілі, юрист, психолог, головний спеціаліст відділу соціального інспектування і соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, національний, регіональний тренер з підготовки майбутніх тренерів і потенційних кандидатів в опікуни, прийомні-батьки, батьки-вихователі, інші сімейні форми виховання, співавтор посібників і програм для фахівців, що працюють з сім’ями та дітьми, автор тренінгових програм для батьків і фахівців. Має досвід проведення тренінгів на міжнародному рівні.

You may also like