Якщо ви потребуєте допомоги, або знаєте кому вона потрібна – поділіться інформацією про сервіси та служби психологічної допомоги:

Служба турботи про психічне здоров’я БФ «Право на захист»

– допомагає проживати війну, працює над подоланням психологічних наслідків війни та для підвищення обізнаності про стрес для цивільних.

Проект включає: онлайн-консультації та офлайн кризове консультування у шелтерах, просвітницький телеграм-канал «Психолог на зв’язку», Курс просвітницьких лекцій про надання психологічної допомоги.

Отримати допомогу: Запис на онлайн консультації: https://cutt.ly/6JDuufF

Lifeline Ukraine

– гаряча лінія, яка була створена в першу чергу для надання кризової психологічної допомоги ветеранам та членам їх сімей, і згодом всіх жителів України.

Основна тематика – превенція суїцидів, психологічна підтримка в періоди кризи. Надає послуги кризового дистанційного консультування.

Отримати допомогу: 7333 та в чатах реального часу.

Громадська організація «Ла Страда-Україна»

– забезпечує роботу Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Національна гаряча лінія працює безкоштовно, у цілодобовому режимі, за принципами анонімності і конфіденційності.

Отримати допомогу:
– 0 800 500 335
– 116123

Національна психологічна асоціація

– професійне об’єднання, до якого входять понад 1000 психологів України. У 2020 році у відповідь на пандемію COVID-19 спеціалісти асоціації запустили мережу безоплатної психологічної підтримки на волонтерських засадах. У 2022 мережа була перетворена на лінію психологічної допомоги від НПА, яка працює у форматах аудіо та відео дзвінків.

Отримати допомогу: 0-800-100-102

Також до уваги посилання на відповідний вебінар від психологічних служб у Фейсбуці, який відбувся 8 червня 2022 року.

You may also like