Публікація «Що таке якісна дошкільна освіта».

У цій публікації представлено показники якості дошкільної освіти в розрізі щоденної діяльності дітей: гра, взаємодія, спілкування, формування життєвих та академічних навичок, безпека й все те, що забезпечує добробут і розвиток дитини.

Публікація містить огляд Європейської рамки якості дошкільної освіти та догляду за дітьми — документа, створеного й затвердженого Робочою групою Європейської комісії з питань розроблення показників якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в 2014 році. Представлена інформація співвідноситься з Міжнародними показниками якості дошкільних освітніх програм та Міжнародною методикою оцінювання якості дошкільної освіти (ECERS). Визнаючи провідну роль батьків «як перших вчителів дитини», заклади дошкільної освіти мають стати місцем, де сім’ї можуть зустрічатись, ухвалювати спільні рішення і навчатись разом із педагогами й своїми дітьми.

 

Публікацію розроблено в рамках процесу створення Концепції розвитку дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Дивіться додатково:

Шість вебінарів серії «Якісна дошкільна освіта в Україні»

НУМО: платформа розвитку дошкільнят

You may also like