Дивіться шостий вебінар серії авторських вебінарів психолога Оксани Придатко для фахівців-консультантів про психоактивні речовини (ПАР) та особливості консультування підлітків щодо ПАР. 

Вебінар за темою «Профілактика емоційного вигорання у фахівців допоміжних професій» відбувся 20 грудня 2019 року.

У вебінарі розглядаються такі питання:

  • Загальні уявлення про стрес та синдром емоційного вигорання
  • Причини вигорання
  • Головні симптоми вигорання
  • Фактори ризику
  • Можливі професійні «викривлення» та фактори, що можуть вплинути
  • Стратегії профілактики та подолання

Авторка і ведуча вебінару – Оксана Придатко, психолог КМНЛ «Соціотерапія», психотерапевт Європейської асоціації психотерапевтів  (EAP), відповідальна за профілактичну та консультативну роботу з родичами та підлітками. Має 25-річний стаж роботи в галузі консультування, психотерапії та профілактики,  проведення  тематичних тренінгів для лікарів, психологів, соціальних працівників та консультантів. Член робочої групи з написання  Державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації, автор багатьох тренінгів та семінарів з питань залежностей, ведуча «Школи для консультантів з питань  хімічних залежностей» при Міському Центрі сім’ї та молоді м. Києва.

Відеозапис вебінару: 

 Дивіться також інші вебінари серії: 

Перший вебінар Оксани Придатко “Фактори ризику вживання психоактивних речовин” із серії навчальних вебінарів для консультантів

Другий вебінар Оксани Придатко із серії вебінарів для консультантів «Особливості консультування людей, які вживають наркотичні речовини, зокрема підлітків»

Третій вебінар Оксани Придатко серії для консультантів «Особливості консультування і роботи з людьми, які вживають алкоголь, включаючи підлітків»

Четвертий вебінар Оксани Придатко із серії вебінарів для консультантів «Особливості роботи з підлітками, в тому числі з групами ризику»

П’ятий вебінар серії для консультантів щодо ПАР «Базові навички консультування для людей, які працюють зі споживачами ПАР»

Серія вебінарів була проведена в рамках проєкту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) реалізує разом із партнерами.

 

You may also like