У рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» Партнерство «Кожній дитині» розпочинає серію вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ».

До участі у вебінарах запрошуться керівники та спеціалісти соціальної сфери об’єднаних територіальних громад з усієї України, які зацікавлені у якісному соціальному розвитку своїх громад, у створенні сімейно орієнтованих послуг у своїх громадах, у забезпеченні прав дитини та створенні можливостей для молоді.

Перший вебінар серії на тему «Інтегровані соціальні послуги: концепція та юридичні аспекти» відбудеться 25 жовтня з 11.00 до 12.30 

Спікери вебінару: Василина Дибайло, директорка Партнерства «Кожній дитині» та Надія Тимошенко, старший експерт із розвитку соціальних послуг Партнерства «Кожній дитині»

 Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  • короткий огляд серії вебінарів та можливостей участі,
  • представлення концепції інтегрованих соціальних послуг,
  • ключові міжнародні стандарти щодо розвитку соціальних послуг у громаді,
  • огляд основних Законів та нормативно-правових актів щодо повноважень ОТГ у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг

Наступні вебінари серії будуть проведені на такі теми:

  • Вебінар 2 «Повноваження ОТГ з питань забезпечення прав дитини та захисту дитини» 29 жовтня 2019 року з 13.00 до 14.30 год. (час змінено)
  • Вебінар 3 «Механізми та технології організації роботи з питань соціального захисту населення в ОТГ» 14 листопада з 11.00 до 12.30 год. – (дату змінено – 15.11)
  • Вебінар 4 «Центр надання соціальних послуг та діяльність фахівця із соціальної роботи у громаді» 12 грудня з 11.00 до 12.30 год. (дату змінено – 18.12)
  • Вебінар 5 «Фахівець із соціальної роботи: про досвід ліцензування у США» 23 грудня з 10.30 до 12.00 год.
  • Вебінар 6-10 – у квітні-травні 2020 року – слідкуйте за оголошенням, яке отримаєте не імейл, який вкажете при реєстрації.

Для участі у вебінарах потрібно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/SpilnoWebinar

Усі вебінари серії проводитимуться за технічної підтримки інформаційної онлайн-платформи «Центр Знань».

Серія вебінарів проводиться у рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (UNICEF Ukraine) та Консорціумом партнерських організацій на чолі з Українською мережею за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) у 12 громадах Донецької та Луганської областей. Мета проекту – підтримати створення стабільної системи соціальних послуг у громаді, яка буде виявляти ризики та своєчасно на них реагувати, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання послуг та тим самим наблизити їх до отримувачів. Партнерами у реалізації проекту є: Маріупольська спілка молоді, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі Містечка та Соціальна синергія.

За додатковою інформацією можна звертатись до менеджера проекту – Ігоря Носача,  spilno@p4ec.org.ua, +38 044 3885179.

 

 

You may also like