Знімок екрана о 15.27.53Реєстрація на Конференцію для і про підлітків «Віртуально про реальне», яка відбудеться 15-17 вересня 2020 року онлайн, офіційно стартувала на офіційному сайті – http://conf2020.afew.org.ua

Реєстрація дасть можливість отримати доступ до всіх сесій, матеріалів Конференції, брати участь в обговореннях в ході онлайн-трансляцій і спілкуватися з іншими учасниками.

Реєстрація через особистий кабінет учасника дасть можливість отримати електронний сертифікат про участь у Конференції.

«Приємним бонусом стане розіграш призів з промоматеріалами Конференції серед усіх зареєстрованих учасників» – кажуть організатори.

Програма Конференції складається з онлайн-трансляцій і записів сесій, які ви зможете переглянути, перейшовши за відповідним посиланням.

Онлайн-трансляції будуть проводитися через платформу Zoom, яка дозволить вам не тільки слухати спікера, а й задавати йому питання і взаємодіяти з іншими учасниками.

Завантажити Zoom можна за цим посиланням: https://zoom.us/download

Також будеть можливість переглядати сесії з головної сторінки сайту Конференції, але тільки в ролі глядача, без активної участі. Частина сесій буде в записі.

Основну інформацію і трансляцію деяких сесій можна також знайти на Telegram-каналі Конференції (https://t.me/virtualnoprorealne) і в Facebook: https://www.facebook.com/events/
703708923796603 /.

Хештег Конференції – # віртуальнопрореальне.

You may also like