Тренінговий модуль «Дружній лікар»: підвищення доступу ключових груп населення до кваліфікованої медичної допомоги розроблений ГО «Точка опори» при фінансовій підтримці Gilead Science Inc.

Модуль призначений для викладачів медичних навчальних закладів післядипломної освіти, які працюють з майбутніми та нинішніми сімейними лікарями.

Дводенний тренінг складається з шести тематичних розділів та представлений у вигляді навчальної програми, розрахованої на 30 академічних годин: 22 години авдиторних занять та 8 годин самостійної роботи.

Основні теми модуля: ВІЛ та профілактика до контакту, особливості консультування представників ключових груп населення, підвищення доступу пацієнтів із цих груп до медичних послуг та подолання дискримінації у медичних закладах України. Кожна сесія містить теоретичний матеріал, практичні вправи та рекомендації щодо можливостей використання.

Авторська група:

Ніна Вербицька – псіхологіня, міжнародна тренерка, автор публікацій з питань здоров’я і прав представників ключових груп населення.

Марина Діденко – псіхологіня, тренерка, старший викладач кафедри психології і особистісного розвитку ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Роман Івасій – координатор програми здоров’я спільнот в ВБО «Точка опори», лікар-терапевт, національний тренер, член міжнародного СНІД-товариства.

 

 

You may also like