15 листопада 2019 року відбувся третій вебінар Партнерства “Кожній дитині” у рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» із серії вебінарів «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ». 

Третій вебінар, за участю заступника Міністра соціальної політики України – Віталія Володимировича Музиченко, був присвячений темі:

“Механізми та технології організації роботи з питань соціального захисту населення в ОТГ”.

Тож, під час вебінару були розглянуті такі питання:

  • повноваження та відповідальність ОТГ у сфері соціального захисту та надання соціальної допомоги;
  • планування та організація надання соціальних послуг на рівні ОТГ;
  • створення та повноваження управління/відділу соціального захисту населення;
  • розмежування повноважень районної державної адміністрації та об’єднаної територіальної громади;

Також був представлений досвід Проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізовувався «Кожній дитині» за підтримки Програми «ULEAD з Європою».

Відеозапис вебінару:

Додатково: Наказ Міністерства соціальної політики України № 282 від 25.02.2019р. “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження інтегрованої системи соціального захисту”.

Ознайомитись з першим і другим вебінаром.

Наступні вебінари серії відбудуться у грудні з таких тем: вебінар 4 «Центр надання соціальних послуг та діяльність фахівця із соціальної роботи у громаді»; вебінар 5 «Фахівець із соціальної роботи: про досвід ліцензування у США».

Лінк до реєстрації на вебінари завжди активний. Це можна зробити тут: http://bit.ly/SpilnoWebinar

Учасникам, які вже реєструвалися на тематичну серію вебінарів під час попередніх вебінарів –  реєструватися не потрібно.

Якщо у Вас є запитання чи конкретні ситуації для розгляду – будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу проекту spilno@p4ec.org.ua.

 

 

You may also like