https://specialists.nostress.org.ua – адреса нової платформи дистанційного навчання для педагогів та психологів закладів загальної середньої освіти.

Тут ви знайдете онлайн-курси про психосоціальну підтримку учасників навчального процесу та особливості організації дистанційної роботи шкільного психолога в умовах карантину, пов’язаного з COVID-19.

Онлайн-курси розроблені Всеукраїнським громадським центром “Волонтер” у співпраці з Центром психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Для зарахування на курси треба зареєструватися. Наразі доступні такі онлайн-курси:

Курс 1: Особливості дистанційної роботи шкільного психолога в умовах пандемії COVID-19

Курс розрахований на психологів, які працюють у школі.

Він допомагає структурувати дистанційну роботу та надає інформацію про її особливості в умовах пандемії та соціальної дистанції. Допомога шкільного психолога в школі надається на другому й третьому рівнях психосоціальної піраміди.

Головна мета психолога – організувати багатошарову систему підтримки дитини.

Для досягнення цієї мети психолог має виконувати такі завдання:

  • піклуватися про себе й створювати сприятливі умови праці;
  • підтримувати дорослих: спершу вчителів, потім батьків;
  • підтримувати безпосередньо дітей.

У курсі багато корисних посилань на посібники, статті та ресурси, що наповнені змістовною інформацією та практичними інструментами, – не забувайте мандрувати ними.

Курс 2: Психосоціальна підтримка вчителів і учнів в умовах пандемії COVID-19
Курс про підтримку учасників навчального процесу в умовах карантину, пов’язаного з COVID-19.

Навчальні теми курсу розкривають питання правильного підходу до організації розпорядку дня, робочого часу та робочого простору протягом дистанційного навчання. Рекомендації та поради мають на меті допомогти вчителям, учням та їхнім батькам полегшити процес адаптації до нового формату освітніх комунікацій.

Курси розроблені українською та російською мовами.

 

 

Photo by engin akyurt on Unsplash

You may also like