ЮНЕСКО запустив опитування в межах глобальної кампанії «Вчитісь безпечно» про роль вчителів у створенні безпечного та вільного від насильства освітнього середовища.

Візьміть участь в опитуванні – важлива думка кожного!

В ЮНЕСКО зазначають: у світі кожен третій учень стикається в школі з насильством та цькуванням. Ті діти й підлітки, які зазнають цькування, удвічі частіше за інших замислюються про суїцид, страждають від депресії, низької самооцінки, пропускають заняття, мають проблеми зі здоров’ям.

Опитування дозволить отримати з перших рук інформацію про те, як вчителі розуміють явище насильства в закладі освіти, як на нього реагують та які навчальні програми можуть допомогти стати більш підготовленими та упевненими для реагування на випадки насильства у школі.

Щоб зробити школу безпечною, де буде цікаво й комфортно працювати та навчатися усім, для привернення уваги до проблеми насильства в школі всіх зацікавлених сторін та створення ефективних інструментів із профілактики насильства та цькування – візьміть участь в короткому опитуванні ЮНЕСКО.

Вся надана Вами інформація залишиться анонімною.

Пройти опитування російською.

Пройти опитування англійською.

Дивіться та читайте також:

Вебинар Катерины Бояршиновой «Буллинг: опасное явление в образовательной среде»

Шкільний буллінг: ЮНІСЕФ надав нові дані U-Report про кібербулінг і булінг в освітньому середовищі

Національне дослідження шкільного середовища в Україні – 2019

 

You may also like