10 червня 2020 року у рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» відбувся 13 вебінар серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ» за темою «Запровадження послуги раннього втручання в ОТГ».

Вебінар допоможе фахівцям із соціальної роботи, спеціалістами служб у справах дітей, працівникам системи соціального захисту та сфери охорони здоров’я, а також освітянам і батькам, які виховують дітей з інвалідністю побачити нові можливості й шляхи розбудови соціально спроможної та інклюзивної громади.

Спікери вебінару:

Ганна Кукуруза, доктор психологічних наук, завідувачка відділення психології розвитку ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН», виконавча директорка БФ «Інститут раннього втручання».

Ірина Дроздова, заступник Голови Преображенської сільської ОТГ Запорізької області.

Світлана Дяченко, керівник Центру раннього втручання Преображенської ОТГ.

Під час вебінару піднімаються питання, які орієнтовані на розбудову в громаді ефективної моделі надання послуг сім’ям, які виховують дітей з порушеннями розвитку та інвалідністю, зокрема:

  • послуга раннього втручання: можливості для підтримки сім’ї та розвитку дитини;
  • місце послуги раннього втручання в системі допомоги сім’ям, які виховують дітей раннього та дошкільного віку з порушеннями розвитку та інвалідністю;
  • навчання фахівців – запорука успішного впровадження послуги раннього втручання;
  • практичні аспекти запровадження послуги раннього втручання в Преображенській сільській ОТГ Запорізької області.

 Відеозапис вебінару:

 

 

14 вебінар серії «Розвиток батьківської компетентності на основі міжнародної програми «Сильні батьки – сильні діти» відбудеться 17 червня 2020 року об 11.30.

Проведені вебінари серії можна передивитись тут: https://knowledge.org.ua/uk/tag/spilno/

 

You may also like