Всесвітній день навичок молоді – був започаткований Генеральною Асамлеєю ООН в 2014 році для акцентування важливості навчання молоді та необхідності інвестування в розвиток навичок молоді.
За даними ООН, рівень безробіття серед молоді в три рази вище, ніж серед людей середнього віку. Якість робочих місць, пропонованих молоді, постійно знижується, рівень нерівності на ринку праці зростає, а перехідний період від школи до роботи стає більш тривалим і невпевненим.
Жінки з більшим ступенем імовірності виявляються вимушеними виконувати малооплачиваемую або яка не відповідає їх кваліфікації роботу. Часто їм доводиться задовольнятися працевлаштуванням на півставки або тимчасовими контрактами.
Сьогодні в світі налічується 1,2 мільярда молодих людей у віці від 15 до 24 років, що становить 16 відсотків населення світу.

Активна участь молодих людей в заходах щодо забезпечення сталого розвитку відіграє важливу роль в справі створення стійких, інклюзивних і стабільних суспільств і боротьби серйозними загрозами і викликами сталого розвитку, включаючи наслідки зміни клімату, безробіття, злидні, гендерна нерівність, конфлікти і міграцію.

Саме тому освіта та професійна підготовка є ключовими факторами успіху на ринку праці.

Дивіться частину Найбільшого уроку у світі про активізм і його вплив на наше майбутнє у відео від ЮНІСЕФ:

Photo by Simon Maage on Unsplash

You may also like