23 грудня відбувся п’ятий вебінар Партнерства «Кожній дитині» на тему «Соціальна робота у США: ліцензування соціальних працівників» серії «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ».
Спікерка вебінару:
Марія Ростальна, Директор з програм, “PATH” Каліфорнія, Магістр державного управління Каліфорнійського державного Університету, Ліцензований соціальній працівник, Психотерапевт (Каліфорнія, США)
Під час вебінару були розглянуті такі питання:
- загальний огляд системи соціальної роботи в США
- професія “Соціальний працівник” в США
- ліцензованій соціальній працівник: вимоги, можливості та шлях до ліцензії
- стандарт соціальної послуги та контроль за якістю соціальних послуг
- джерела фінансування соціальних послуг
- стандарт ведення випадку
- добровільні та обов’язкові послуги
- престижність професії, сфери працевлаштування та приватна практика
Відеозапис вебінару:
Серія вебінарів проводиться у рамках Проект “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді”, що впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україн (UNICEF Ukraine) та Консорціумом організацій на чолі з Українська мережа за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew у 12 громадах Донецької та Луганської областей.
Мета проекту – підтримати створення стабільної системи соціальних послуг у громаді, яка буде виявляти ризики та своєчасно на них реагувати, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання послуг та тим самим наблизити їх до отримувачів. Партнерами у реалізації проекту є: Маріупольська Спілка Молоді, Надія і житло для дітей, Partnership for Every Child / Кожній дитині, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО “Соціальна Синергія”.
Серія продовжиться у лютому 2020 року.
Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням http://bit.ly/SpilnoWebinar.
Учасникам, які вже зареєструвалися на тематичну серію вебінарів під час попередніх вебінарів, реєструватися не потрібно.
Якщо у Вас є запитання чи конкретні ситуації для розгляду – будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу проекту spilno@p4ec.org.ua.
Читайте також: