Інформаційна онлайн-платформа «Центр Знань» запрошує до дистанційного навчання і розпочинає серію онлайн-вебінарів для фахівців, що стосуються питань здоров’я дитячого населення.

Вересень – листопад 2019 року.

Тематичний блок вебінарів: «Медичні послуги, дружні до підлітків та молоді» 

Автор та викладач: Мешкова Олена Михайлівна,  доцент Навчально-наукового центру – Українського тренінгового центру сімейної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, канд. мед.н., Заслужений лікар України, лікар-педіатр вищої категорії.

18 вересня 2019 року, початок о 10.00

Тема перша: Основи «дружнього підходу» в наданні медичної допомоги підліткам та молоді. Характеристика «дружніх до молоді» послуг. Питання поточного законодавства щодо надання медичної допомоги підліткам.

26 вересня 2019 року, початок о 10.00

Тема друга: Розвиток дитини в процесі дорослішання. Статеве дозрівання підлітків. Етапи формування сексуальності. Основи ефективної взаємодії між медичними працівниками та підлітками.

30 жовтня 2019 року, початок о 10.00

Тема третя: Ризикована поведінка підлітків. Адикції. ВІЛ-інфекція та підлітки. Мета, завдання, принципи та порядок проведення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію. Принцип конфіденційності під час ДКТ.

6 листопада 2019 року, початок о 10.00

Тема четверта: Алкоголь, тютюнопаління та підлітки. Психоактивні речовини  (ПАР) та підлітки.

27 листопада 2019 року, початок о 10.00

Тема п’ята: Основи раціонального харчування. Порушення харчової поведінки. Сучасні методи профілактичної роботи з підлітками.

Жовтень – листопад 2019 року.

Тематичний блок вебінарів: «Насильство над дитиною»

Автор та викладач:   Анопрієнко Олена Василівна, завідувач Центру медико-психологічної і соціально-реабілітаційної допомоги дітям НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, канд. психологічних наук.

 4 жовтня 2019 року, початок о 12.00

Тема перша: Насильство над дитиною, як чинник деструктивного впливу на формування особистості. Насильство над дітьми та підлітками. Види насильства.

11 жовтня 2019 року, початок о 12.00 – перенесений на 24 жовтня

Тема друга: Ознаки жорстокого поводження, насилля над підлітками. Актуальні питання профілактики насильства над дітьми та підлітками.

1 листопада 2019 року, початок о 12.00 – перенесений на 29 листопада

Тема третя: Особливості консультування дітей та  підлітків, які зазнали  насильство.

Грудень 2019 року.

Тематичний блок вебінарів: «Деякі аспекти успішного грудного вигодовування»

Автор та викладач: Романенко Лідія Володимирівна,  завідуюча методично-організаційним навчально ресурсним центром НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, лікар-педіатр вищої категорії.

 3 грудня 2019 року, початок об 11.00

Тема перша: Розширена ініціатива ВООЗ та ЮНІСЕФ  «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні і в світі. Досягнення та виклики сучасності. Родопомічні практики та їх вплив на грудне вигодовування. Підтримка матерів, що годують грудьми. Основи ефективного консультування.

10 грудня 2019 року, початок об 11.00

Тема друга: Грудне вигодовування та захворювання матері. Медикаменти та грудне вигодовування. Вигодовування дітей старше 6-ти місяців. Терміни, правила введення прикорму.

17 грудня 2019 року, початок об 11.00

Тема третя: Міжнародне зведення правил збуту замінників грудного молока, як засіб захисту та пропаганди грудного вигодовування. Аналіз незалежного анкетування матерів.

Тривалість одного вебінару – 2 години. Мова – українська. Участь – безкоштовна.

Після онлайн-вебінару учасники зможуть отримати сертифікат за умови проходження тестування. Сертифікат про участь в онлайн-вебінарі буде підставою для отримання додаткових атестаційних балів безперервного професійного розвитку медичних працівників (Згідно Порядку проведення атестації лікарів затвердженого Наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів”).

Слідкувати за анонсами вебінарів можна на нашій сторінці у Facebook чи телеграм-каналі https://t.me/KnowledgeCenterUA, а також підписавшись на розсилку (правий верхній кут сторінки сайту).

Вас може зацікавити