Картування місць локалізації підлітків груп ризику

Для організацій, які надають послуги підліткам груп ризику, одним з основних напрямків діяльності є аутріч-робота. Відомо, що «діти вулиці» – це найбільш вразливий і мобільний сегмент серед підлітків груп ризику. Інформація про місця локалізації дітей, які живуть і працюють на вулицях, постійно змінюється і потребує регулярного моніторингу. За допомогою методики картування соціальні працівники зможуть отримувати більш точні та інформативні дані про нові точки локалізації ПГР і включати їх в свої аутріч-маршрути.

Впровадження нових опцій в аутріч-роботу за допомогою методики картування також може стати додатковим бонусом при написанні проектних заявок та отриманні грантів для реалізації нових проектів з профілактичної роботи з підлітками груп ризику.

У ході вебінару буде продемонстрований основний інструментарій, за допомогою якого можна здійснити збір інформації в рамках методології картування. Буде розглянуто приклад електронної бази даних, а також фінальний продукт картування – картографічне зображення місць локалізації цільової групи.

План вебінару:

  • Практичне застосування методології картування в роботі.
  • Два послідовних рівня реалізації методології. Картування і валідизація.
  • Інструментарій для збору даних.
  • Обробка отриманого матеріалу. Підготовка баз даних.
  • Фінальний продукт картування. Підготовка карт з нанесенням точок локалізації підлітків ризику.

Спікер: Марина Худик, фахівець з управління проектами ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка». Має 7 років досвіду роботи координації проектів у сфері профілактики ВІЛ, а також досвід роботи в громадській організації, що надає послуги групам ризику. Здійснювала координацію дослідницьких проектів серед ЖКС, СІН, ПГР, зокрема картування місць локалізації даних цільових груп у різних містах України.

Матеріали для завантаження:

Презентація

Вас може зацікавити