16 грудня 2019 року відбувся п’ятий з шести вебінарів серії  навчальних вебінарів для консультантів про психоактивні речовини (ПАР) та особливості консультування підлітків щодо ПАР.

Тема вебінару: 

«Базові навички консультування для людей, які працюють зі споживачами ПАР»

Серед питань вебінару: місце консультування в наданні професійної допомоги людям, що вживають ПАР та їх родичам, професійні відносини “консультант-клієнт”, межі компетентності, загальне уявлення про алгоритм консультації, поняття інформованої згоди, базові навички консультування, помилки в консультуванні та шляхи попередження та подолання.

Авторка вебінару – Оксана Придатко, психолог КМНЛ «Соціотерапія», психотерапевт Європейської асоціації психотерапевтів  (EAP), відповідальна за профілактичну та консультативну роботу з родичами та підлітками. Має 25-річний стаж роботи в галузі консультування, психотерапії та профілактики,  проведення  тематичних тренінгів для лікарів, психологів, соціальних працівників та консультантів. Член робочої групи з написання  Державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації, автор багатьох тренінгів та семінарів з питань залежностей, ведуча «Школи для консультантів з питань  хімічних залежностей» при Міському Центрі сім’ї та молоді м. Києва.

 

Відеозапис вебінару: 

 

Дивіться також інші вебінари серії: 

Перший вебінар Оксани Придатко “Фактори ризику вживання психоактивних речовин” із серії навчальних вебінарів для консультантів

Другий вебінар Оксани Придатко із серії вебінарів для консультантів «Особливості консультування людей, які вживають наркотичні речовини, зокрема підлітків»

Третій вебінар Оксани Придатко серії для консультантів «Особливості консультування і роботи з людьми, які вживають алкоголь, включаючи підлітків»

Четвертий вебінар Оксани Придатко із серії вебінарів для консультантів «Особливості роботи з підлітками, в тому числі з групами ризику»

Серія вебінарів проводиться в рамках проєкту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) реалізує разом із партнерами.

 

Вас може зацікавити