18 листопада відбувся перший вебінар Оксани Придатко «Фактори ризику вживання психоактивних речовин» із серії навчальних вебінарів для консультантів про психоактивні речовини (ПАР) і особливості консультування підлітків про ПАР.

Перший вебінар присвячений наступним питанням:

  • Розуміння залежності і важливі застереження.
  • Міфи про виникнення залежності.
  • Навіщо люди вживають психоактивні речовини і чому залежність виникає не у всіх?
  • Основні фактори ризику і чому їх важливо знати?
  • Вплив вживання наркотиків.
  • Деякі інструменти оцінки факторів ризику: наукові підходи до розуміння біологічних, генетичних та інших факторів ризику, які можуть призвести до розвитку залежності. Соціальні чинники ризику, включаючи особливості сімейних відносин і виховання. Індивідуальні, психологічні чинники. Захисні фактори.

Відеозапис вебінару:

Наступний вебінар відбудеться 25 листопада 2019 року, у понеділок, о 12.00. Про нього та інші вебінари серії можна дізнатися тут.

Тривалість вебінару півтори години. Мова – українська. Участь безкоштовна.

Якщо Ви вже зареєструвалися, то посилання на участь у другому і наступних вебінарах Ви отримаєте автоматично. Якщо не реєструвалися – зробіть це за цим посиланням:

 https://bit.ly/33KQ8jl

Автор і ведуча вебінарів – Оксана Придатко, психолог КМНЛ «Соціотерапія», психотерапевт Європейської асоціації психотерапевтів (EAP), відповідальна за профілактичну та консультативну роботу з родичами і дітьми. Має 25-річний стаж роботи в галузі консультування, психотерапії та профілактики, проведення тематичних тренінгів для лікарів, психологів, соціальних працівників та консультантів. Член робочої групи з написання Державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації, автор багатьох тренінгів і семінарів з питань залежностей, ведуча «Школи для консультантів з питань хімічних залежностей» при міському Центрі сім’ї та молоді м. Київ.

Навчальні вебінари проводяться в рамках проекту «Підлітки без уваги: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) реалізує спільно з партнерами.

 

You may also like