ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, ВООЗ, Глобальний фонд для боротьби із СНІДом, туберкульозом і малярією та інші партнери запустили нову платформу «All In»  для протидії поширення епідемії ВІЛ/СНІДу серед підлітків.

На зустрічі в Найробі 17 лютого 2015 р. представники провідних міжнародних організацій зазначили, що, незважаючи на досягнуті успіхи в протидії епідемії ВІЛ/СНІД у цілому, ситуація з підлітками та молоддю залишається складною.

Останнім часом СНІД став основною причиною смерті серед підлітків в Африці та другою серед підлітків у світі в цілому.

Для вирішення цієї проблеми ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ і партнери запустили нову платформу «All In» з метою підвищити ефективність діяльності з профілактики ВІЛ, спрямованої на підлітків, ініціювати стратегічні зміни в політиці та залучити до неї якомога більше молоді.

Платформа «All In» спрямована на підвищення участі підлітків у процесі прийняття рішень і підтримку ініціатив молоді під керівництвом громадських рухів. Ця кампанія також шукатиме можливості для залучення підлітків у існуючі молодіжні програми профілактики ВІЛ і популяризації здорового способу життя.

Основним завданням платформи є стимулювання прогресу в отриманні результатів у протидії поширення ВІЛ серед підлітків. Ця ініціатива має важливе значення для досягнення серйозних результатів у припиненні епідемії СНІДу до 2030 р.

Платформа «All In» є доступною за посиланням: http://allintoendadolescentaids.org/

You may also like